22. juuni 2026

Suvi võib alata

"Mis kakased laulud need jälle on" hüüatab Lily tagaistmel. Auto audiosüsteemis kumab samal ajal "..miss me. You wish we could go back to sixteen".Roby kõrval noogutab kaasa: kakased laulud. Mõni pala hiljem kostub W&W, AXMO & André Schnura - Danza Kuduro (feat. Lucenzo & Don Omar).Roby pea liigub muusika rütmis. See on hea laul. Mille peale ma pakun välja, et Roby sinuga tuleb ööklubisse minna. Roby vastu: "Mis see on". Minu selgitus siinkohal piirdub "Its a nightclub".

Aga Lily ja muusika. Ma nüüd peaks pika hala kõne maha kuidas meie ajal muusika parem oli. Õnneks pole vajadust kuna 20 aastat hiljem on EDM (e-l-e-k-t-r-o-o-n-i-l-i-n-e tatnsu muusika) järkuvalt moes. Ja ma pole kuu peale keeranud nagu mu vanem vend kes veedab aega Elmari seltsis. Wtf, vanasti oli nagu Power Hit Radio. Mis siis Lily'ga on? lihtne. Eks ka minu noorusajal oli erinevaid muusika stiile. Kunagi olin kõva heavy metal fänn ja osa mu eakaaslasi hip-hopi kummardajad. Lily naudib K-Pop stiili. Kergendan natuke teie juturobotite vestlemise vaeva - see on Korea pop. Sisuliselt "peaaegu" sama mida normaalsed raadiod eetrisse lasevad.

Pildi lahti seletades..... Siis Lily ja Roby on jubedad Sun Lolly fännid. "Täna on eriti palav ilm - siis tuleb 4 sun lollyt võtta." Kuulen Roby käest kuumematel päevadel. Nõnda siis ma varustan neid Sun Lollylidega. Täna lihtsalt selver maksis mulle 20 eurot peale, et ma pildil oleva koguse ära viiks. Miks ka mitte. Ära need tarvitatakse ja 20 eurot kulub ka marjaks ära.

Päeva lõpetuseks veel 1)Roby näitas ennemm kuidas ta Roblox'is kõigile oma tube teeb. Näitas ka issi tuba. Hah, seal oli jõusaali varustus. Thats the christmas spirit! Ja teiseks just selliseid postitusi ma tahangi siin kajastada!

W&W, AXMO & André Schnura - Danza Kuduro (feat. Lucenzo & Don Omar) 


4. juuni 2026

Ma olen mina jälle

Eile kontoris toimus meil medidatsiooni sessioon mille juhendajaks olin loomulikult mina. Äge oli. Väga äge oli. Kohale tuli küll käputäis entusiaste aga inimeste arv polnud eesmärk. Ma arvan minu jaoks kõige suurem motivaator oli viia läbi sessioon. Ja kõige parem selle juures on, et mitu nädalat varem kui me selle "projektiga" alustasime ma esitasin endale iga päev küsimuse kuidas sa lähed ja räägid millestki mida ise ei praktsiseeri? See ajendas ja tõukas mind oma isklikus elus võtsin ka eesmärgiks rohkem tegeleda mediteerimisega.

Ausalt õeldes ma ei olnud praktiseerinud hingamis harjutusi väga pikka aega. Selle aasta alguses alustasin miski kaootilisusega uuesti. Kuni nüüd viimaste nädalateni. And i am back on track!

Kõik on teisiti kui tibake varem. See kuidas ma maailma vaatan ja tajun. Tunne on ehtne. Ma märkan uusi asju, vaatan loodust ja linnapilti teisiti. Ma kogen igat momenti mitte ei torma enam neist mõõda. Ma olen mina jälle! Täpselt sama tunne on mis oli aastaid tagasi.

Võimalik, tähendab kindlasti osa sellest on paari nädalase taguse "telefoni projektiga". Lõpetasin või muutsin oma suhet nutitelefoniga. Ja see ausalt õeldes vabastas mind. Esimesed päevad olid imelikud. Tahaks nagu midagi iga natukese aja tagant tsekkida. Saada uut täiesti tarbetut infromatsiooni. Või selle kordust. Kolmandal õhtul tundis, et i don't care. Ma ei pidanud ennast sundima telefoni kuskile teise tuppa padja alla vedama. Lihtsalt aju ei annud enam seda vastikut signaali: "Aeg 6 tollist ekraani vaadata".

Kuna ma olen nüüd mina siis on ühtäkki järjest ideid tekkimas mida siia ajaloo jaoks salvestada.

P.S. Tänud Ethel'ile kes ajendas mind mediatsiooni sessiooni läbi viima. 

Calvin Harris - My Way  

Populaarsed